ZhZh

My tweets

  • Tue, 04:06: Сергей Король порадовал Словоглупостями http://ctrl-c-writer.ru/slovogluposti/ - прямо рекомендую посмотреть. Есть бриллианты
  • Tue, 04:10: ...например "беспредел мечтаний", или "частый предприниматель", "правосос" ...еще понравился "разбудильник" - его теперь смастерить хочется
  • Tue, 04:32: И про многие новые хорошие и не очень книги Сергей сделал summary http://ctrl-c-writer.ru/books/ ...некоторые по совету найду и отчитаю
ZhZh

Приємна увага до того, що я роблю: "Бізнес на знаннях"

Стаття про один з напрямків моєї роботи, як фінансового консультанта: http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/biznes_na_znannjah/ ..і ще трохи про підприємництво.
Sepia

Про що говорять мужчини

На це питання у фільмі 4 дядька відповіли ду-у-уже класно.

Навіть не хочу переказувати якісь цитати чи сюжет. Бо, насправді, сюжет такий простий, а всі діалоги такі чесні, шо варто, точніше треба, точніше раджу, необхідно побачити все на свої очі.

Кому рекомендується прописано? У першу чергу жінкам і чоловікам, які вміють сміятися і хочуть подивитися на себе (чи, пак, в себе) збоку.

Шось схоже на Грішковця, але набагато живіше, драйвовіше. "Сумашедші" їхні ментальні варіанти і приколи просто класно обігруються практично в кожній сцені.

Зробили його ті ж автори і актори, які зліпили як театральні постановки, так і фільми "День виборів" та "День Радіо". Називаються "Квартет И". І в мене тепер нав"язлива ідея попасти до них на спектакль. Будь-який! Вони для мене тепер "АвтАрітЄти" ))

Просто йдіть і дивіться. А як не можете, то качайте з торрента. Наприклад, звідси або звідси.

Sepia

Ви запрошені на дуже важливу подію

"Аліса в країні чудес" Тіма Бертона виявилася в міру кислотною травестією оригінальної казки.

Картинка для мене стала ще одним світом, у якому хочеться побувати. Гриби і рослини чимось нагадали нещодавній "Аватар".
Сюжет, актори порадували. Як на мене, було замало фірмових парадоксових діалогів у дусі самого Керролла.

Суть самого фільму для мене вмістилася у такому приблизно діалозі Аліси з батьком, а пізніше з прибацаним Шляпником (Джоні Депп):

- Це все означає, що я з"їхала з глузду?
- Так... але пам"ятай, що усі найкращі люди світу несповна розуму!

Alice in Wonderland_center

Отут можете побачити кілька класних постерів а на КГ - рецензії і решта цікавостей про "Алісу".

ПоДивіться цю казку. Не пошкодуєте.
RedUp

Курс Пимслера 31-60

Англійську мову вчите? Рекомендую те, що сам використовую. Це курс Пімслєра, який адаптований російською тільки до 30 уроку.
А тут продовження для нас, ще й безкоштовно!

" Школа Разведчика наконец-то БЕСПЛАТНО раздает 2–й (!) уровень знаменитого курса Пимслера по английскому языку (уроки 31–60)!
Спешите получить свой экземпляр курса в оригинальном качестве на странице http://blog.spyschool.ru/2010/02/19/pimsleur_english_2/!"
BlueFinansplus

Financial Conference-2010

26-28 в Києві проходить конференція з персональних фінансів та інвестицій. Добра нагода познайомитися з іншими варіантами зберегти і розмножити свої гроші, крім депозиту.
Дуже дешево для такого рівня спікерів і такої кількості реально незаангажованої (поки що у цьому впевнений) інформації по власних фінансах.
Більше на http://finco.tumblr.com/
Сам їду і вас запрошую, як кажуть у нас на Буковині ;-)